Odmítnutí připrchlíků není nenávist, nýbrž pud sebezáchovy

Někteří lidé se mylně domnívají, že my, kdo odmítáme přijmout migranty, jsme k našemu názoru vedeni jakousi iracionální nenávistí. V tomto článku objasňuji, proč se nejedná o nenávist, nýbrž o naprosto přirozenou obrannou reakci.

Klišé, že odmítání imigrantů je vedeno nenávistí, zde šíří hlavně slunkomanči. Mnozí z nich proto sami sebe nazývají jako HateFree (čti hejtfrý; znamená to bez nenávisti – byť se to často komolí na BrainFree, tedy bez mozku). Tím většinové společnosti podsouvají jakousi nenávist – kterou jsou ovšem ve skutečnosti zahlceni oni sami, a to právě proto, že tak horují pro přijímání uprchlíváků.

Všude, kam se v Evropě připrchlíci dostali, vzrůstá kriminalita. Objevují se teroristické útoky, množí se obtěžování a znásilňování žen na ulicích, roste počet krádeží i vražd. V některých zemích severní a západní Evropy již dochází i ke vzniku no-go zón v muslimských čtvrtích a k otevřené islamizaci společnosti. A to ani nemluvím o tom, že připrchlíci vysávají evropské sociální systémy, vnášejí do evropských států nejrůznější nemoci a zejména pomáhají mezinárodním kmotrům v realizaci jejich vysněného Kalergiho plánu – dávného záměru kmotra Coudenhove-Kalergiho vytvořit totalitní Evropu ovládanou z jednoho místa.

A položme si otázku – je to opravdu nenávist, když nechceme, aby se tohle všechno stalo skutečností i v naší republice? Jsme skutečně motivováni nenávistí, pokud chceme zachovat naši tradiční kulturu a nedovolit připrchlíkům, aby ji zničili? Samozřejmě, že ne! Naopak lze říct, že jsou to právě hejtfrý slunkomanči, kdo zde šíří nenávist – a to nenávist vůči naší kultuře a původním obyvatelům jednotlivých evropských států.

Podobný princip vidíme tehdy, když se o nás pokouší nějaká nemoc. Tehdy se ji také snažíme potlačit a nebereme přitom ohled na patogeny, které nám ubližují – což však neděláme z nenávisti k těm patogenům, nýbrž pro zachování našeho zdraví. To, co hejtfrý aktivisté nyní předvádějí, je v této analogii podobné tomu, jako kdyby během epidemie zimních nemocí prohlašovali “Bakterie a viry – vítejte”.

Což by samozřejmě byl naprostý nesmysl. I když je pravda, že chování těch slunkomančů naznačuje, že nedávno jeli někam do tropů a v ruce drželi ceduli “Virus zika přijímám”.

(Zvýšit karmu článku, popř. diskutovat, je možné na autorově blogu)