Pokrytecká návštěva iluminátského papeže

Po čase do střední Evropy opět zavítal “svatý“ otec a opět nezapomněl zaperlit. Nejprve navštívil křesťanské hodnoty hájící Maďarsko v čele se skutečným křesťanem a vlastencem V.Orbánem, kterého hned z kraje veřejně zkritizoval za jeho politiku. Orbánová křesťanská demokracie je prý špatně a místo ní je dělat “demokratické křesťanství“. Dále tento kádr NWO zamířil na Slovensko, přivítán Sorosem dosazenou loutkou z Pezinku, šéfem sněmovny bigamistou Kollárem a premiérem Hegerem.

Na Slovensku otec Jorge navštívil například židovskou obec a neblaze proslulé Košické gheto. Při několika svých projevech zdůraznil důležitost integrace. Na návštěvě židovské obce prohlásil, že: “ je dobré sdílet mezi křesťanskými a židovskými komunitami to, co je spojuje. Jsme sjednoceni v odsouzení každého násilí, každé formy antisemitismu“.

No.. ať přemýšlím sebevíc nenapadá mě jediná (hodnotová) věc, která židovskou a křesťanskou komunitu spojuje. V košickém ghetu potom nezapomněl zapapouškovat onu ohranou písničku o zlou majoritou utlačovaném, nebohatém, věčně diskriminovaném etniku. Na akce směli jen očkovaní, testovaní a evidovaní – skutečná křesťanská hodnota, že ano.

To není žádná novinka. Papež je znám svým vstřícným postojem ke krimigrantům, homosexuálům, muslimům, židům a očkováním znám. V minulosti například prohlásil že by Evropané měli uprchlíky vítat. Sám je vozil letadlem do Vatikánu na snídaně. Evropským ženám v rámci navýšení porodnosti navrhnul, aby se těmto muslimským příchozím oddali (což po něm tehdy v ČR 1:1 zopakoval Pavel Bělobrádek).

Ve vánočním poselství prohlásil, že křesťanství se stává nepodstatným a je potřeba jej změnit, aby uznávalo trendy moderní doby. Ještě než se stal otec Jorge papežem tak prohlašoval, že než se stanete katolíkem, tak nejdříve musíte být židem.

Někdo by podotknul, že činnost papeže je správná, vždyť dle Ježíšových slov se světlo nosí tam, kde je tma. Ale.. ono se tam nosí už nějaký ten pátek a nikam to nevede. Jako kontracitát lze uvést rovněž Ježíšovo: „neházejte perly sviním“. A to proto, že některá etnika či náboženské skupiny jsou prostě nezměnitelná (k lepšímu). To máme ověřeno praxí a kdo to nevidí je pokrytec. Příchozí “lékaři, právníci a překladatelé“ z Afriky a Asie mají křesťanství, demokracii a skutečné evropské hodnoty tak leda v zadní části těla.

Rozebereme-li si další Ježíšův výrok, který má něco do sebe, tak je potřeba milovat a modlit se i za své nepřátele. Ovšem vstřícnost a tolerance v dnešní době dravců povedou tak leda k úplnému zničení pravého křesťanství. Poněvadž ne jedna skupina má zájem na jeho vymazání neboť potřebuje držet masy tupé, neuvědomělé a v hrubých frekvencích, odkud je pravé křesťanství osvobozuje. A současný papež je jimi dosazený kádr.

Občas je potřeba se i bránit, občas je potřeba i vytáhnout drápky. I růže mají trny, aby nemohl leckdo jen tak utrhnout. Kristova taktika milovat a modlit se i za své nepřátele je sice pěkný nástroj na nenásilné odzbrojení, ale na některé skupiny (které nemají srdce a svědomí) prostě neplatí. Nebránění se, rovná se zánik.

Nejhorší na činnosti papeže je, že ho slepě a oddaně následují miliardy (podvedených) věřících po celém světě, kteří se bohužel nezajímají o to, stojí-li někdo, kdo tahá za nitky za oponou. Tyto masy jsou neskutečně zneužity a podvedeny, nezlobme se na ně.

Dále pak.. Židovská obec vůbec neustále vyžaduje aby se političtí představitelé či představitelé křesťanských církví zejména katolíci klaněli obětem holocaustu a odsuzovali z prstu vycucaný antisemitismus.

Ale viděli jste někdy naopak, že by si někdy židovská obec připomínala nějaké křesťanské oběti minulosti? Například Armény nebo tureckými šavlemi rozsekané křesťanské civilisty ukryté v chrámu svaté Sofie při dobývání Konstantinopole (které turkům mimochodem udali židi) nebo katolické oběti koncentračních táborů? Anežku Hrůzovou či Marii Klímovou?

Ortodoxní židé a muslimové odmítají z náboženských důvodů očkování (nejsou až zas tak pitomí) a nikdo ani necekne poněvadž si nelajzne obvinění z islamofobie či amtisemtismu. Ani ostatní náboženství se k vakcinacím nestaví přiliž kladně (budhismus, hinduismus). Tak proč papež nabádá křesťany k vakcinaci?

Katolická církev byla v minulosti vždy zárukou dobrých mravů a dnešní katolická církev?? Papež a soudruh Halík? Havlisti Duka a Malý? Všichni pokrytecky (záměrně? ze strachu z postihu?) přehlížejí a nekritizují dnešní morálně prohnilou a zdegenerovanou společnost.

Vzor toho jak má vypadat správný křesťan je např Petr Pitha – skutečný katolík bez přetvářky.

Závěrem: Nemyslete si, že v dnešní NWO době bude na tak důležitý post jedince ovlivňujícího miliardy dosazen jen tak někdo obyčejný. Není dovoleno! I Benedikt XVI byl templář a Jan Pavel II zednář (jinak by se jako Polák/Slovan do Říma za boha nedostal). Všimnuli jste si Bergoglio svoje projevy k lidem vždy čte z papíru? Kdo mu ty projevy připravuje? Přemýšlejte sami. Malá nápověda – ve Vatikánu se to přímo hemží lóžovými bratry.

Současný papež jen posvěcuje tuto pokryteckou společnost, kde je zlo záměrně přehlíženo. Je to nejhorší papež, co kdy seděl ve Vatikánu. Je to antikrist v beránčím rouchu sloužící kabale.

-RM-