Předseda ND Adam B. Bartoš bude dalším kandidátem do EP za společnou kandidátku Aliance za nezávislost ČR

Aliance za nezávislost ČR je společnou kandidátkou 8 pronárodních stran, které našly společnou řeč. Adam B. Bartoš zde bude kandidovat na 6. místě, místopředseda strany RNDr. Jan Sedláček bude dokonce na 2. místě kandidátky.

Adam B. Bartoš (narozen 1980) je vydavatel knih a od roku 2014 předseda politické strany Národní demokracie. V letech 2016-2017 trestně stíhán za své politické názory a politickou a vydavatelskou činnost.

Otec dvou dětí, který si pro ně přeje, aby vyrůstaly v normální společnosti, která si váží tradičních hodnot. Má rád knihy, historii a zajímá se o “konspirační teorie”, jak se poněkud nepřesně nazývá konspirační (spiklenecké) jednání mocných vůči obyčejným lidem.

Na otázku, proč kandiduje do Evropského parlamentu, když EU nesnáší a přeje si vystoupení ČR z EU a NATO, odpovídá – právě proto. EU je zlo, je to Mordor, a když chcete Mordor zničit, musíte opustit bezpečí svého domova a vydat se na dlouhou cestu. Mordoru se na ní nevyhnete, musíte až do samotného centra zla.

Pokud bude zvolen, slibuje, že bude Evropské unii v jejím samotném centru škodit ze všech svých sil…