Projev, který nemohl být přednesen na brněnské demonstraci. Petr Šmacho

Přátelé,
pomalu, ale jistě končí éra sluníčkové havlokracie. Občany už nebaví poslouchat pseudohumanistické bláboly o tom, že všem na světě je třeba pomoci na úkor našich rodin.

Pravdoláskařský režim, který vzhlíží s nekritickým obdivem za velkou louži, si ovšem to nejlepší z USA nepřevezme (tím mám na mysli 1. dodatek ústavy o svobodě projevu a pravidlo „můj dům můj hrad“), zato ale nesmysly a praktiky špiclování Velkého Bratra si odtud brát, na to je užije. Hanba!

Přísloví Indiánů z kmene Dakotů zní: „Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni!“ Evropská unie je tím mrtvým koněm.

Migrační krize je krizí odpovědnosti. Bruselská říše je překvapena, že místo velikosti žárovek a zakřivení banánů musí řešit skutečný problém. Muslimské hordy jsou příspěvek k šíření terorismu, infekčních chorob, nezaměstnanosti a kriminality. Lidé bez dokladů, s falešnými dokumenty a lidé, kteří si poničili kůži na prstech, aby nebylo možné jim sejmout otisky by neměli být do Evropy vůbec vpuštěni. To je bezpečnostní riziko nejvyššího řádu. První povinností státu je přeci ochrana vlastních občanů. Jak vidíme v Německu a ve Švédsku, stát na tuto roli už rezignoval a tak se ptám: na co platit daně a vydržovat nefunkční stát, který místo toho, aby občany chránil jim prostřednictvím vládních politiků jen „mydlí schody“ a buzeruje je! Velká část migrantů je úplně negramotná, většina zbylých zná pouze arabskou abecedu a jen několik procent umí nějaký evropský jazyk. Co ti lidé tady budou dělat? Jejich představy o životě v Evropě jsou naivní jak z Hollywoodských filmů. Naprostá většina těchto lidí nemá žádnou kvalifikaci, a jejich pracovní uplatnění je takřka nulové. Už toto představuje nemalou zátěž na sociální systém. Nadto se jedná o příslušníky jiné kultury vyznávající zcela jiné hodnoty, často neuznávající evropský životní styl. To ve svém důsledku znamená vznik ghett sociálně vyloučených. Do půl roku vzroste počet útoků na migranty přesně podle scénáře knihy polského ministra Geremeka Slitování a šibenice. Příliv migrantů způsobí sociální problémy a mlčící střed společnosti se přikloní k odmítavé pozici vůči migrantům a jejich vítačům. Přijde čas, kdy budou věšeni, historie je v tomto ohledu velmi poučná a neúprosná. V evropském prostoru budou zanedlouho existovat už jen dvě silné a životaschopné ideologie – islám a nacionalismus. V mnoha regionech Evropy dojde k eskalaci násilí mezi migranty a původním obyvatelstvem, někde i k otevřeným bojům, které budou připomínat začátek bosenské občanské války.

O lidská práva imigrantů se stará kde kdo, ale málokdo tak činí za své vlastní peníze!

Dnes je to samá neziskovka, napojená jak pijavice na státní rozpočet. Až 80 % příjmů neziskovek jde nikoli na pomoc, ale do kapes zaměstnanců a humanitárních byznysmanů.

Vzdělávací systém dnes produkuje pseudohumanisty a kvalita genetického materiálu stále klesá, což nejlépe vidíme na našich sluníčkách. Jak je možné, aby genderová studia, romistiku a podobné nesmysly bylo možné studovat na VŠ? Jak je možné že takové obory je možné vůbec akreditovat? Dnešní rachitický sluníčkový chcípáci by nezvládli vojenský přijímač a neumí vzít kvér do ruky, odmítají bránit vlast a svoje rodiny – je to genetický odpad dneška. Samej feťák a ezoterickej blábolista, neomarxista a politicky korektní fanatik. Zakomplexované sluníčkářky už nadrženě vyhlížejí černé samce, kteří se dosud ukájeli jen na ovcích a kozách. Sluníčkáři odvádějí diverzní činnost, je to pátá kolona vetřelců. Do budoucna musí být sluníčkaření posuzováno jako bezpečnostní riziko a pod dozorem zpravodajských služeb. Republiku si rozvracet nedáme!

Tahle země pro budoucnost potřebuje především:

Energetickou a potravinovou nezávislost, jinak nám hrozí vydírání ze zahraničí.

Revidovat a případně vypovědět pro ČR nevýhodné mezinárodní smlouvy.

Odstřihnout migranty , cikány, neziskovky a jiné parazity od financí státního rozpočtu a eurofondů. Jediná smysluplná neziskovka České republiky je Červený kříž, vše ostatní by mělo být odstřiženo od penězovodů!

Obnovení povinné vojenské služby a SVAZARMU. V rámci tělocviku ve škole by měla být zavedena střelecká příprava, bojová umění nebo airsoft. Přijde čas, kdy se to bude velmi hodit, svět okolo nás se stává nebezpečným místem a islamisté učí střílet i desetileté děti a trénují ty nejmenší v řezání hlav na plyšových hračkách.

Azyl nedávat v žádném případě muslimům. Ostatním migrantům neudělovat trvalý pobyt ani politická práva, dokud se nenaučí česky a neasimilují s většinovou populací.

Obnovení trestu smrti. Migranti vraždí Švédy a daňový poplatník je následně živí v kriminále. Jaký to má smysl?

ČT je pravdoláskaři ovládaná propagandistická žumpa. Proradní umělci se nás snaží oblbnout migračními večerníčky. Navrhuji zrušit koncesionářské poplatky a vydražit kmitočty. Občané si platí drahá veřejnoprávní média, aby zde byla slyšet pluralita názorů a místo toho je jen propaganda a politická korektnost, která diskuzi vylučuje. Drastický propad důvěryhodnosti veřejnoprávních médií je jasným signálem selhání pravdoláskařů všech typů, kteří tato média ovládají od listopadu 89.

Jakešovský kůl v plotě Dientsbier – ministr pro nic a na nic, musí pryč a Sobotka s ním! Hlavně si pamatujme si, kdo tu vítal migranty: TOP 09, KDU-ČSL, sluníčkáři, prospěcháři z neziskovek a bruselští kolaboranti ČSSD. Těmto vlastizrádcům je třeba ve volbách vystavit stopku a poslat je na smetiště dějin!

Vlasti Zdar!

PS: Pořadatel demonstrace (Utečence v ČR nechceme) mi včera vzkázal, že mi neumožní 6.2.2016 vystoupit v Brně s projevem, byť jsem byl předsedou brněnské Národní demokracie na tuto akci pozván víc jak měsíc předem (a již jsem za poslední půlrok měl veřejný projev na 3 demonstracích), abych zde promluvil a tak tento nerealizovaný projev šířím alespoň na sociálních sítích. Asi jsem se stal pro některé politiky a pseudopolitiky příliž nepohodlným. Děkuji Národní demokracii alespoň za tento prostor.