Projev Lucie Haškové na demonstraci proti lžím ČT

Dobrý den, přátelé! Zdravím také i český minaret na Kavčích horách! Pro ty z vás, kteří mě možná neznáte, jmenuji se Lucie Hašková, a vystupuji zde jako předsedkyně spolku Za Naši kulturu a bezpečnou zem. Chtěla bych rovněž poděkovat za pozvání pořadateli této akce. Ráda bych tu řekla několik vět o České televizi.

Jak všichni víme, od prosince 2000 od tzv. spacákové revoluce se Česká televize utrhla ze řetězu. Stala se neřízenou střelou z Kavčích hor, která si určuje vlastní pravidla. Pravidla za naše peníze! Odmítnutím Hodače a Bobošíkové, která dříve působila v týmu poradců Václava Klause, měli reportéři České televize dokázat svou apolitickost. Bohužel, od té doby jsme svědky postupného a trvalého ovládání České televize vybranou partou reportérů. Tito reportéři se podprahově snaží manipulovat nejen nás, ale i naše děti! Myslíte, že to dělají z přesvědčení, nebo za prachy?!

Vidíme to na obrazovkách skoro každý den. Prorežimní svazácké agitky o multikulti, kdy si v redakci podávají dveře stále titíž politologové a pseudointelektuálové. V politických pořadech se střídají ti samí vlastizrádní politici. Bývalý bratr a současný alkoholik Kalousek! Spací pytel a ministr veřejného chrápání. Vítěz církevních restitucí Bělobrádek, školený po volbách v USA. A také komický autista Sobotka řečený též psí dečka. To všechno díky radě složené z koní koaličních partají. Proto nás denně otravují tito alkoholici, bezpáteřní gumoví panáci a psí dečky!

Samotné zpravodajství České televize není o nic lepší. Všichni to víme. Nechutné lhaní o anexi Krymu a Ukrajině. Zkreslování svobodných voleb v tomto regionu. Známá manipulace počtu lidí arény v Donbasu na Ukrajině ve zprávách Anety Savarové 20. května 2014. Všichni si vzpomínáme na cenzuru projevu prezidenta Zemana, z něhož vystřihli slovo Bakala. Po Babišovi mediálního kmotra číslo 2 v České republice. Také si někteří z nás vybaví tiskovou konferenci Vladimíra Putina v březnu 2014. Zde Putin hovořil o pozadí kyjevského puče a o složení tzv. opozice, která byla vycvičena na západě. Během přenosu však České televizi záhadně vypadával simultánní překlad až na několik minut. Takže se diváci nedozvěděli nepohodlné informace, které ani poté nebyly doplněny.

V rámci bezprecedentního lhaní se Česká televize dopouští překreslování historie. 18. září 2015 v raním Studiu 6 reportérka Jana Peroutková uvedla začátek 2. světové války 17. září 1939, a dokonce tehdejší Sovětský Svaz označila za agresora namísto Hitlerovy německé Třetí říše!

Nyní jsme svědky daleko tvrdší propagandy a probruselské lobby opěvování Islámu. Chceme snad, aby reportérky ČT ve zprávách začli nosit hidžáb nebo burku? Budou nás z minaretu České televize vyzývat k modlení k Alláhovi pětkrát denně místo zpráv?!

Žurnalisté České televize jsou zaslepeni vlastním egocentrismem a narcismem, ale nejsou slepí. Díky nám všem, kteří jsme dnes přišli, začínají poznávat, že prohrávají. Prohrávají boj, který nikdy nikdo v historii nevyhrál. Boj se lží. V žumpě, ve které se topí oni sami! Oni si ale nechtějí přiznat halal porážku. Začínají být zoufalí ze vzrůstajícího tlaku veřejnosti!

Vědí, že jejich mediální masáž na dospělé mozky nezabírá. Tak se nově rozhodli útočit na mozky, které ještě nejsou rezistentní. A to na naše děti. Ideologické agitky, které začli vypouštět, jsou čím dál odpornější! Co říkáte na Planetu YO?! Tato programová tendenční psychologie je snad už za hranicí slušných pravidel. Nebo zbastlená multikulturní pohádka Aloise Mikulky O Sněhurce a černochovi. V ní Miroslav Donutil čte o holčičce, která měla jednu velkou vadu. Bílou pleť jako mléko! Je to odporná psychologie, která v našich dětech podvědomě vyvolává pocit nehezkosti a nezdravosti jen proto, že mají bílou barvu kůže! Co je to zatraceně za blábol?! Máte snad taky velkou vadu, že jste bílí?!

Mluvme ale i o dětském pořadu Divnocestování o Saúdské Arábii a vychvalování nikábů. Chceme sakra, aby se naše děti dívaly na takový proislámský chlív?!

Máme tu opět socialistickou propagandu ve stylu Studia Vlaštovka. Politruci a agitátoři z České televize akorát přelakovali rudou barvu. Tvrdí, že chtějí být vyvážení, nestranní, nezávislí a objektivní. Vy jim to snad věříte?!

Státní vysílačka České televize dokonce začla cenzurovat sama sebe. Mám na mysli pořad Cestománie, kde smazali díl o Sýrii natočený v roce 2000, který popisoval vyspělost Asádova režimu. Tento popis je dnes ideologicky závadný, proto si tento díl nemůžeme přehrát. Dál smazali i další díl o Jemenu, Turecku nebo Izraeli. Také smazali jiný cyklus o tehdy vyspělé Libyi Kadáfího režimu natočený v roce 2009. Ti šmejdi cenzurují sami sebe, takhle stupidní nebyli snad ani všichni bolševici dohromady!

Ovšem dnešním zadavatelem diktatury není Sovětský Svaz, ale Evropská Unie. Vždyť pražský radní Michal Jankovec to 4. února 2015 řekl na plná ústa. “ČT má skutečně určený úhel pohledu na základě doporučení Evropské komise.” Necháme si vyplachovat mozky sociálními inženýry bruselského politbyra?! Necháme si naše děti prznit proislámskou propagandou multikulturního džihádu?!

Česká televize z našich peněz podporuje projekty jako Hatefree Culture, nebo systémovou neziskovku Člověk v tísni se stamilionovým obratem každý rok. Rozpočet samotné České televize na rok 2015 činil 6,956 miliard. A za co? Aby si reportérka Tvarůžková udělala výlet do Londýna, tam natáčela rozhovor se dvěma členkami Pussy Riot, a vydávala je za vzdělané umělkyně? Nebo aby nás ustavičně otravovali kecy profesionálních vítačů vetřelců, jako například pana Rozumka? Tento pán vlastní organizaci pro pomoc uprchlíkům. Tato organizace minulý rok čerpala ze státního rozpočtu, z rozpočtu krajů a obcí a evropských fondů neuvěřitelných 46 milionů 786 tisíc 527 Korun. Myslíte, že šly tyto prostředky uprchlíkům, které vítají? Nenechte se vysmát. V roce 2014 šlo celých 70 % jen na mzdové náklady, na platy zaměstnanců těchto vítačů. A tyhle soudruzi profesionální vítači, co sami sebe tak velkoryse odměňují, nás budou v České televizi krmit kecy, jak si máme brát uprchlíky k nám domů. Kde to proboha žijeme?! Nemáte už plné zuby těchto pokryteckých žvástů?!

Za tyhle blafy jim máme platit výpalné 135 KČ měsíčně?! Oni opravdu věří, že jsme tak tupí, že jim budeme baštit jejich nenávistnou kampaň proti našemu prezidentovi? Nás se snaží nálepkovat jako nesnášenlivé, ale sami se odkopávají dnes a denně. Sami se usvědčují ze lží den co den. Oni sami jsou nesnášenliví k 80 procentům české populace. Okázale opovrhují národem, když má opačný názor než oni. Oni jsou přece ten výkvět elity a kavárenské inteligence. Byli zvyklí na to, že lidem podprahově určovali, co si mají myslet. Najednou to přestává fungovat. Lidé se už probouzí. To, že jsme všichni tady svědčí o tom, že my jim to nežereme, a žrát nebudeme! Je to tak?!

Oni námi opovrhují. My je platíme, a oni námi opovrhují. Je sakra tohle normální?! Necháme si to líbit?!

Já si to rozhodně líbit nenechám. A proto bych vás ráda pozvala na demonstraci 26. března od 14 hod. na Václavském náměstí. Akci pořádám já za spolek Za Naši kulturu a bezpečnou zem spolu s dalšími subjekty. Pokud si tento pokřivený stav směřování české politiky opravdu nechceme nechat líbit, přijďte to společně s námi dát hlasitě najevo.

Před několika dny v Berlíně dvě muslimské zrůdy znásilnili dvanáctiletou dívku. Bylo to v centru pro mladistvé uprchlíky. Nebo v aquaparku Arriba tento týden dva Afghánci sexuálně napadli v bazénu dvě dívky. Co myslíte, ukáže nám tohle Česká televize, nebo ne?! Za nedlouho příjde jaro, a oteplí se. S tím začnou proudit hordy muslimské armády do Evropy. Pojďme to zastavit, aby naše děti, naše dcery nedopadly stejně!

Pojďme říct celé České televizi, aby nám konečně přestala lhát! Chceme svobodné zpravodajství, kde každý dostane prostor, pokud je způsobilý hovořit před kamerami. Chceme vyváženost a objektivitu z obou stran. My jsme ti, co si vybíráme. Nebo jsme tak omezení, aby nám Česká televize filtrovala, co je pravda? Nemáme snad právo porovnávat informace z obou stran?! Nemáme právo se rozhodovat svobodně?! České televizi amputovali mozek do Bruselu!!!

5. března 2016 před zpravodajským velínem ČT