Projev Lucie Haškové na Táboře lidu v Táboře 12. 3. 2016

Vážení přátelé,

Jsem ráda, že tu dnes před vámi mohu vystoupit. Chtěla bych vám říct pár vět, které charakterizují můj postoj k současné situaci.

Klika pravdoláskařů a kavárenských žvanilů nám vytýká, že český národ je příliš monoteistický. Neuvědomují si, že díky tomuto faktoru se nás nepodařilo zlomit. Češi přežili a vytrvali. Nebyli jsme vymazáni z mapy! Pokoušela se o to německá šlechta po stovky let. Odolali jsme. Pokoušel se o to Sovětský svaz. Vydrželi jsme. Nyní se o to pokouší Evropská unie, Amerika a OSN. Je jen na nás, zda vydržíme i teď. Začíná to buzeracemi, jakou žárovkou si můžeme svítit, nebo zda si na chleba mažeme máslo, nebo roztíratelný tuk. Kam tyhle eurobuzerace budou pokračovat?!

Dneska si řídíme hodiny podle Bruselu! Bez eurodotací si nepostavíme ani latrínu! Většina velkých podnikatelů či oligarchů jsou přisáti na vemeno evropských grantů. Ovšem, bohužel, stává se to, co jsme při našem vstupu do Evropské unie netušili. Díky Lisabonské smlouvě nám bude nikým nevolená evropská komise z pozice síly zasahovat do vnitřních záležitostí hospodářství, ekonomiky a hlavně politiky. Bude nám přikazovat, koho máme příjmout, a koho ne. To je imperokracie, ne demokracie. Necháme si tohle líbit?!

Přátelé. Stáváme se svědky řízené genocidy. Bílý pracující heterosexuál je skoro nadávka! Noví eurolidé zahajují proces odnárodňování. Máme prý mít evropský rozhled. Kosmopolitní vnímání. Multikulturní smýšlení. Snaží se rozleptat jednotlivé národy! A zároveň se snaží vykořenit základní hodnoty jako rodina, národ, tradice a vzdělání. To jsou čtyři elementární pilíře, na které se v masmédiích útočí dnes a denně.

Místo toho řešíme politickou korektnost. Feminismus. Homosexuály. Genderismus. Juvenilní justici. A přihřáté šílence s globálním oteplováním!

Dovolte mi takovou historickou paralelu. V roce 376 našeho letopočtu římský císař Valens dovolil přejít Dunaj gótským Tervingům, aby mu nahradili nedostatek pracovních sil v pohraničí. Co se ale nestalo. Za nimi přišli další Gótové. A pak další Gótové. Nakonec ho o dva roky později v roce 378 ti samí Gótové porazili u Adrianopole. Římský císař Valens padl a v roce 410 Gótové dobyli Řím. Nastal postupný rozklad západořímské říše, její infrastruktury a kultury. Epidemie, války a nevzdělanost v následujících staletích snížily původní počet obyvatel na pouhou desetinu. Těch příčin úpadku samozřejmě bylo mnohem víc, ale jeden chybný krok pád urychlil.

Když pozorujeme destruktivní kroky Evropské unie, musíme se ptát: Neopakuje se historie znovu? Proč se lidé nikdy z historie nepoučí? Proč děláme pořád ty stejné chyby, které vedou k pádům civilizací? Ocitáme se v historickém milníku postupného rozkladu naší civilizace, a řízeného nasunování naprosto neslučitelné rasy? Necháme tohle dopustit?!

Berou nám svobodu. Berou nám právo na sebeobranu. Dokonce nám chtějí brát zbraně, abychom nemohli bránit svůj majetek, své rodiny, své děti. Je tohle normální?

Když máte plnou ledničku, a soused vedle vás má ledničku prázdnou jsou dle EU pouze dvě možnosti: Buď mu dáte polovinu vaší ledničky, nebo vás on zabije,
vezme si ledničku celou. Oni nám vezmou zbraně, a nechají hordu amorálních zmetků, aby nás pozabíjeli. Co je tohle za vyšinutý spolek vyměklých mozků?!

Přátelé. Kdo zakládal Evropskou Unii? Byli to bývalí nacisté! Členové představenstva a dozorčí rady bývalé IG Farben, která vyráběla proslulý cyklon B do plynových komor. Německý právník a prominentní člen NSDAP prof. dr. Walter Hallstein. Ten v roce 1957 byl prvním zakládajícím prezidentem evropské komise. Další nacista Fritz Ter Meer je považovaný za jednoho z architektů korporativní moci Evropské Unie. Další nacista Carl Wurster, který je také považovaný za jednoho z otců zakladatelů Evropské Unie.

Ti všichni eurohujeři, všichni pravdoláskaři, všechna zhulená sluníčka plesající v rytmu reggae nebo arabského popu. Ti všichni nám nadávají, jací jsme FAŠOUNI či NÁCKOVÉ. Oni milují Evropskou unii za každého počasí. Ale neuvědomují si, že samotní zakladatelé Evropské Unie byli náckové jak řemen. Oni uznávají instituci, která se zrodila z nacistických kořenů. A do nás budou ty sluníčkářské smažky kopat, že my jsme NÁCKOVÉ?!

Oni milují USA. Nestudují snad historické materiály? Nevědí, že na sklonku 2. světové války probíhala tajná operace Paper Clip, kdy si Sovětský Svaz a USA rozdělili nacistické vědce? Kdo dostal Američany do vesmíru? Wernher von Braun, nacistický raketový konstruktér! Ten nacistům sestrojil raketu V-2, kterou Hitler ostřeloval Londýn. Potom vesele pracoval pod záštitou svých amerických ochránců, kteří si ho hýčkali. A já se ptám, my se ptáme všech sluníček, pravdoláskařů a kavárenských politruků demokracie: Kdo je teda podle vás ten NÁCEK?!

Sluníčka z toho mají nějak pomotanou šíšu. Možná příliš trávy, kdo ví. My prý hrajeme na emoce. Tahle svinstva o kořenech evropského hospodářství a USA, která jsem zmínila, to jsou holá fakta. Nebo vám to připadá jako emoce?!

Přátelé. Je nutné zahájit všechny kroky směrující k vystoupení z Evropské unie! Nenechme se zastrašovat eurohujery, že bychom bez Unie vymřeli jako brontosauři. Existuje článek 50 Smlouvy o EU. Tento článek 50 stanoví, že v okamžiku, kdy členský stát oznámí svůj záměr vystoupit z Evropské unie, sjedná Unie s tímto státem dohodu o podmínkách jeho vystoupení, s přihlédnutím k rámci jeho budoucích vztahů s Unií.

Co to znamená? Že dopředu není předem dané vůbec nic, a vše je věcí vyjednávání a dohod. Kdo popisuje jasný scénář, tak lže, jak když tiskne! Popisuje pouze svou vizi nalakovanou v růžových nebo černých barvách. Vše záleží na našem sebevědomí učinit ten první fatální krok. Cameron chystá referendum o vystoupení z EU. Hovoří se o Brexitu. Tady vidíme, že to není nic nereálného. Mohla bych variovat slova Františka Palackého: Byli jsme před Evropskou unií, budeme i po ní!

A právě Evropská Unie nám přikazuje, abychom tolerovali muslimy! Abychom k nim byli zdvořilí, jsou přece na návštěvě, nebo ne?! Máme přihlížet, jak se seskupují, tvoří jednotky, obce, organizace. Jak obratně rétoricky dělají PR a marketing. Jak hrají na strunu soucitu, tolerance, respektu a svobody.

Nesmíme zahodit naše základní instinkty! Když šest muslimů napadne na ulici třeba vaši ženu nebo dceru. Proč se 40, 50 lidí kolem nesebere, a nedomlátí
je tak, aby další muslimy od útoků odradili? Hejno ptáků se srotí v tisíci kusech, aby se bránili napadení. Ryby to samé. Šelmy jakbysmet. A co my? Budeme ty chromé kachny, co raději otočí hlavu jinam?

Tohle se musíme od zvířat zase naučit. Základní obranné instinkty. Pudové reakce. Bránit naši rodinu a naše potomky! Náš kmen! Náš národ a náš stát!!!

Děkuji…