Dvě krátké glosy a jedna ještě kratší anekdota

Skutečně křesťanská láska nebo spíš licoměrnost?
Tak prý křesťanská společenství a církve budou přijímat s otevřenou náručí černošské, arabské a afghánské imigranty, poskytnou jim i ubytování. Proč se nemohu zbavit přesvědčení, že víc než o lásku k bližnímu zde jde o parádní kšeft?!

Kšeft založený na výhodném businessu  s „uprchlíky“, s jejich ubytováním ve vyprázdněných a jinak nevyužitých církevních objektech, mnohdy zchátralých a navrácených v církevních restitucích.  Bude to nesrovnatelně lepší obchod než s cikánskými ubytovnami! Dotace z EU a státní kasy jen potečou!

Církev se naprosto odvrací od svých kořenů. Zapomněla na křižácké výpravy. A ty nebyly jen k osvobození Božího hrobu, ale vedly se i v Evropě a to za účelem šíření a upevňování pravých křesťanských ideálů.


Kdo s čím zachází, s tím i schází

Včerejší demonstraci na odpor proti přijímání tzv. „uprchlíků“, rozuměj, čtenáři, neasimilovatelných Afričanů, ekonomických utečenců (kteří v lepším případě rozvrátí náš ekonomický, sociální a zdravotnický systém), islámských kolonizátorů (kteří v tom horším případě uchvátí naše území, nás vyvraždí anebo minimálně vyženou či zotročí), které organizovala Národní demokracie, narušovaly agresivně svým řevem i osobními útoky skupinky zfetovaných smažek pod praporem proimigrantského šíleného fanatika Milana Kohouta.

Tito podporovatelé imigrace, multikulturní platformy a soužití, to byli skuteční extrémisté! Nedovedu si představit, že by kdokoliv z účastníků našeho národoveckého včerejšího shromáždění se takovýmto způsobem projevoval a narušoval takto setkání jakýchkoli proimigrantských a promultikulturních blouznivců!

Nicméně, záležitost je víc než úsměvná. A to proto, že si tito proimigrantští fanatici neuvědomují, že to budou oni, kteří budou islámskými fundamentalisty rituálně podřezáni jako první. Oni totiž příslušníci islámského státu jsou velmi, velmi konzervativní! A nevěřící, propagátory homosexualismu, praktikující sexuální devianty a osoby žijící a plodící děti ve volných svazcích principiálně a demonstrativně eliminují.

Inu, kdo s čím zachází, s tím také schází.


Na závěr anekdota ze života

(Zcela nekorektní)

Tento bubák je šéfem české Muslimské unie, Mohamed Abbas:

Abbas
V rozhovoru pro Lidové noviny se Abbás vyjádřil:
„Nechápu, jak mohou křesťané jíst vepřové!“

Obratem se objevila na facebooku odpověď:
„Příborem, blbe!“