Zdravice ABB ustavujícímu sněmu Národní mládeže

Vážení mladí přátelé, vážení kolegové, národní mládežníci,
je mi líto, že se nemohu účastnit pro vás tak významné události, jakou ustavující sněm Národní mládeže bezesporu je. A nejen pro vás – ona je totiž důležitá i pro Národní demokracii a potažmo pro tuto zemi. V těchto dnech totiž není nic důležitějšího, než pomoci vyrvat srdce a mysli mladých lidí ze spárů globalistického nepřítele.

Vlastenecká scéna zažila několik pokusů o ustavení silné mládežnické organizace, ale převážně v posledních letech se tyto pokusy jiných stran setkávaly spíše s nezdarem. Není divu – tak jako politika je u většinové společnosti neoblíbená, tím spíše pro mladé lidi postrádala to, čím by je zaujala. Vymyslet, jak toho dosáhnout, bude vaším úkolem. Vlastenectví a národovectví se musí stát otázkou osobní cti a hrdosti, předmětem zájmu a zdravé závisti vašich dosud neprobuzených vrstevníků. Je potřeba, aby přirozeně rebelující mladá generace rebelovala ne proti tradičním a národním hodnotám, jak dnes činí, ale právě proti všem neomarxistickým útokům, které ohrožují naši národní existenci. To je další z vašich úkolů. Buďte rebely proti globalistické propagandě. A strhněte k tomuto rebelství vaše kamarády a kamarádky.

Úkol třetí bude nejtěžší – ve vaší práci se dříve nebo později setkáte s útoky nepřítele – vašich vrstevníků, kteří si zvolili sloužit kosmopolitním myšlenkám. Jejich přesila je ohromná. Neziskovky a zmanipulované školství chrlí jako na běžícím pásu tyto zfanatizované úderníky a nebere to konce. Mají spousty peněz, mediální prostor, zázemí stovek organizací. S nimi se budete utkávat, s nimi budete soupeřit ve snaze získat srdce mladé generace. Když se vše podaří, za několik let, ale spíše desetiletí, může vyrůst generace, která bude národně ukotvená a která pošle všechny ty soroše a schwaby na smetiště dějin, kde měli už dávno být.

Jak vidíte, budoucnost naší země nezměníme lusknutím prstu. V Národní demokracii jsme už tuto zkušenost učinili. Náš boj je dlouhý boj, nerovný boj, nejistý boj. Přesto nic nevzdáváme a jdeme dál. Nic jiného nám totiž nezbývá.

Národní demokracie se vám bude snažit ve vašich politických krocích napomáhat. Váš hlas v osobě předsedy Vaší organizace, který je zároveň místopředsedou ND, je zárukou toho, že bude v Národní demokracii slyšet. Vaše aktivity, názory a nápady budou jistě občerstvením i pro Národní demokracii. Těším se proto na tuto oboustranně plodnou spolupráci.

Vašemu dnešnímu jednání i následné manifestaci přeji zdar

Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie