Hrůza před plzeňskou radnicí

Fangle, mávátka, odznáčky a šátky s americkou vlajkou, tímto vším byli vyzbrojeni členové uvítacího výboru, který se spontánně v počtu několika set jedinců shromáždil před Plzeňskou radnicí, u příležitosti návštěvy amerického velvyslance a delegace amerických vojáků v Plzni.

Odpůrci této návštěvy, kterých se sešlo sotva do mariáše, byli zcela překřičeni exaltovaným davem amerikanofilů. To je zoufalý obraz zmanipulované České veřejnosti, přitom politické souvislosti jsou tak jednoduché a jasné.

Spojené státy chtějí válku s Ruskem. Rusko je dnes demokratickou, pro-národní zemí, která se nenechá rozkrádat od agentů finančních magnátů ze zámoří. Rusko také hájí tradiční evropské hodnoty, to jsou ty hodnoty, které učinily Evropu v minulosti úspěšnou a silnou. V tomto smyslu je Rusko nepřítelem mezinárodní finanční oligarchie s číslem 1. Na válku s Ruskem však samotné Spojené státy nestačí. Potřebují do blížícího se konfliktu vtáhnout evropské země. Rusko a Evropa mají být válkou vyčerpané, zámořský loutkář má pak být posílen. Scénář je logický. Projíždějící konvoj americké armády pak tento vývoj propagoval.

Spojené státy podporují extrémní islámské skupiny. Na vyvrácení zemí, které si držely nerostné bohatství, používají Spojené státy vedle bomb také extrémisty. Takto se rozpadají poslední arabské země, které nejenže si podržely ropu pro sebe, ale také kontrolovaly islámský fanatismus. Spojené státy v Afghánistánu vybudovaly Al Kajdu, v dnešní Sýrii pak Islámský stát. Amerika také dlouhodobě svým vlivem podporuje imigraci do Evropy, nepotřebuje přece silné evropské národy!

Spojené státy byly kolébkou ekonomické krize v roce 2008. Jestliže Evropa nebude vmanipulovaná do války s Ruskem, ani v ní nepropukne občansko-náboženská válka, pak ji čeká další hospodářská krize. Tato krize přijde opět z USA. Centrální banka Spojených států, která je v rukou několika nejbohatších rodin světa, prostřednictvím dolaru dlouhodobě tuneluje celý svět. To nemůže trvat věčně, dolar se jednou zhroutí. Následující ekonomickou katastrofu v Evropě, která si buduje silnou závislost na USA, si jen těžko lze představit.

Za této jednoduše přehledné politické situace by se zdálo, že Spojené státy bude podporovat jen debil, nebo nepřítel Evropy. Na shromáždění amerických vítačů u Plzeňské radnice jsem však neviděl žádné mentálně postižené spoluobčany ani zástupce Islámského státu. Je jasné, že pouze mudžáhidé nebo lidé s vážnou mentální poruchou by se tam měli sejít sešikovaní s americkými vlaječkami. Bohužel, byli tam lidé všech věkových kategorií, zjevně příčetní a mentálně odpovědní. S pečlivě vymytými mozky nadšeně vítali zástupce Ameriky v Plzni. Jejich přesvědčení je takové, že se Spojenými státy nás čekají jen zítřky plné svobody, demokracie a prosperity. Protiamerické stoupence pak považují za agenty Ruska – agresivní, komunistické země.

Procházel jsem mezi fanatiky s americkými vlajkami s mobilním telefonem u ucha. Nahlas jsem do mobilu křičel: Charašó mistr Putin! Jeden kretén se tam chytl a nahlas zvolal ‚Volá Putinovi!‘

Rusofobie