Národní demokracie

česká nacionalistická politická strana

  • STRANA
    • O nás
    • Vedení strany
    • Stanovy strany
    • Stanoviska Strany
    • Členství
    • Čestné členství
    • Místní organizace ND
    • Odkaz Karla Kramáře
  • PROGRAM
    • Základní program Národní demokracie: 10 bodů pro nezávislost ČR!
    • Dlouhodobý ideový program ve zkratce
    • Ideový program podrobný
  • PODPORA
    • Partneři
    • Podpořte nás
  • KONTAKT
Menu

Media

Kandidát do Senátu ČR o Krymu, velké ekonomické krizi a možné válce

3. 10. 2018 Žádné komentáře

V ČR se střídá generace politiků. Zmizeli „osmašedesátníci“ a za touto kulminací je generace aktivních politiků roku 1989. Nastává čas třicetiletých ministrů nebo zkrátka nových tváří. Neokoukanou osobností je senátorský […]

Celý text

Článek

Další útoky nepřizpůsobivých proběhly v Chomutově! Národní demokracie to tak nenechá

27. 9. 2018 Žádné komentáře

O uplynulém víkendu hned dvakrát zaútočily tlupy nepřizpůsobivých kriminálníků na osamocené chodce. Tentokrát se případy udály přímo v Chomutově! V přesile 9 na jednoho si v neděli vyhlédli muže na […]

Celý text

Článek

Soud s ABB proběhne 26. září

14. 9. 2018 Žádné komentáře

Po několika odročeních je znám už definitivní termín odvolacího soudu s ABB v kauze Knihy – proběhne 26. září 2018, ve 13:30, u městského soudu v Praze 2, Spálená 2, […]

Celý text

Článek

ABB znovu na TV Barrandov (záznam)

14. 9. 2018 Žádné komentáře

Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš se dne 19.9. zúčastnil dalšího natáčení debatního pořadu TV Barrandov Jaromír Soukup Live. Záznam pořadu najdete zde.

Celý text

Článek

Místopředseda ND Jan Sedláček v debatě Svobodného vysílače (záznam)

14. 9. 2018 Žádné komentáře

https://www.youtube.com/watch?v=W20lKlhAcEU

Celý text

Aktuality

ABB na TV Barrandov v Jaromír Soukup Live (záznam pořadu)

12. 9. 2018 Žádné komentáře

Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš se dne 12.9. zúčastnil debatního pořadu TV Barrandov Jaromír Soukup Live. Záznam pořadu zde.

Celý text

Aktuality

Pavel Opl: BIS varuje před domobranou. Proberte se, páni zpravodajci

10. 9. 2018 Žádné komentáře

Vznikající domobrana je přirozenou reakcí řady slušných lidí, kteří mají dlouhodobě pocit, že stát není schopen a ochoten zajisti bezpečí naší země a našich obyvatel. Těch lidí přibývá a není […]

Celý text

Článek

Národní demokracie státotvorně nabídla sněmovním stranám svůj program oddlužení občanů

7. 9. 2018 Žádné komentáře

Už před rokem představila Národní demokracie svůj ambiciózní program oddlužení občanů v exekuci, tehdy ještě v rámci volebního projektu Rozumní. Oddlužovací program nazvaný Milostivé léto 2018 začlenila také letos do […]

Celý text

Aktuality

SOUD S ABB OPĚT ODROČEN

4. 9. 2018 Žádné komentáře

„Odvolací soud, který se měl konat původně 4. září, později 6. září, se nakonec uskuteční ještě v jiném termínu, zřejmě na konci září. Přesný termín není zatím znám. Dozvěděl jsem […]

Celý text

Aktuality

Založena MO ND Děčín

29. 8. 2018 Žádné komentáře

Naši členové a sympatizanti v Děčíně podporovali Národní demokracii od jejího obnovení v roce 2014, ale až nyní byla místní organizace Národní demokracie v Děčíně oficiálně ustavena. Stalo se tak […]

Celý text

Články členů, Stanoviska strany

Co mají společného srpen 1968 a smrt našich žoldáků v Afghánistánu?

29. 8. 2018 Žádné komentáře

Řeknu to rovnou: hodně. Jedná se totiž o velmi podobné situace. Jediný rozdíl je v tom, že tehdy jsme byli okupováni, zatímco dnes jsou to naopak naši vojáci, kdo pomáhají okupovat […]

Celý text

Články členů

Marxističtí magoři z Katedry antropologie FF ZČU, protest proti Pilsen pride není homofobní, ale je protibolševický!

28. 8. 2018 Žádné komentáře

Snahy o depolitizaci Pride pochodů jsou mimořádně nebezpečné, na pozadí pochodů hnusu je patrný silný politicko-ideologický tlak. Deklarované zacílení na odstranění diskriminace homosexuálů, se jeví jen jako tradiční bolševická vychcanost, […]

Celý text

Článek

Sešit č. 8 edice Národovecké knihovničky – Radim Lhoták, Josef Hausmann: Totalitní ideologie feminismu

25. 8. 2018 Žádné komentáře

Prokletí feminismu leží nad celou západní společností jako Damoklův meč. Jakkoli nám, v České republice, připadá, že mnoho zhoubných ideologií, importovaných do naší země z liberálního Západu, u nás ještě […]

Celý text

Články členů

Pohledem čtenáře: Problematika oddlužení občanů

25. 8. 2018 Žádné komentáře

V souvislosti s čtvrtečním jednáním Ústavního soudu, který rozhodoval o výši odměn soukromým exekutorům, zveřejňujeme článek, který nám zaslal náš čtenář a sympatizant Jaroslav Růžek z Prahy. Reaguje v něm na […]

Celý text

Odjinud

Kdo se bude zodpovídat za smrt českých vojáků?

12. 8. 2018 Žádné komentáře

O víkendu v Afghánistánu přišli o život tři čeští vojáci. Zaútočil na ně sebevražedný útočník hlásící se k hnutí Tálibán. Tato tragická událost by měla znovu rozpoutat debatu o nasazení […]

Celý text

Články členů

Prohlášení Národní demokracie k incidentům v Dubí a Kadani

11. 8. 2018 Žádné komentáře

Národní demokracie je znepokojena množícími se útoky cikánů proti majoritě, které se odehrály v minulých dnech na severu Čech.

Celý text

Článek

Pavel Opl: Pouze drakonické tresty zamezí nelegální migraci. Pro převaděče, i pro lidi z neziskovek

8. 8. 2018 Žádné komentáře

Prevencí by bylo, nepustit na náš kontinent ani jediného nelegálního migranta. Toto politici nechtějí, takže zbývá cesta tvrdé represe.

Celý text

Stanoviska strany

Naši vojáci nemají v Afghánistánu vůbec co dělat!

8. 8. 2018 Žádné komentáře

Národní demokracie považuje – ve smyslu naší tradice – ochotu riskovat nebo obětovat život za dobrou věc obecně za nejvyšší ctnost člověka. V souvislosti s úmrtím našich vojáků v Afghánistánu vyjadřujeme hluboký soucit […]

Celý text

Články členů

Národní demokracie pomáhá na srbském Kosovu. Připojte se ke sbírce i vy!

5. 8. 2018 Žádné komentáře

Jak je již několikaletou tradicí, také letos připravuje Evropská fronta solidarity pro Kosovo humanitární misi do této násilím odtržené srbské oblasti. EFSK zde podporuje již několik let srbské rodiny a […]

Celý text

Adam B. Bartoš

Vyjádření předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše k bojkotu Pavla Šporcla

2. 8. 2018 Žádné komentáře

„Někteří systémem prosazovaní umělci byli a jsou vždy lokaji režimů své doby. Bylo tomu tak v historii a nejinak je tomu dnes. V naší zemi je daleko více špičkových houslistů […]

Celý text
« Předchozí 1 … 49 50 51 52 53 … 89 Další »
Nová kniha pana VK - Canon occulti. Za dveřmi církevního trezoru. Objednávejte na KnihyABB.cz.
  • STRANA
  • Dlouhodobý ideový program ve zkratce
  • PODPORA
  • KONTAKT

Národní demokracie

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.